Banner

INFORMACE O PREMIUM RB CLUB

CO JE PROGRAM PREMIUM RB CLUB?

Program PREMIUM RB CLUB je široká síť partnerských obchodů, kde při platbě vybranými kartami od Raiffeisenbank čerpáte slevy a výhody po celé ČR z oblastí: gastronomie, nakupování, módy, zdraví a péče o tělo, cestování, sport, e-shopy a další. Program PREMIUM RB CLUB přináší výhody a slevy na více než 1 200 obchodních místech.

CO JE PROGRAM VIP PREMIUM RB CLUB?

Držitelé prémiových platebních karet od Raiffeisenbank mají navíc možnost využívat exkluzivní výhody u dalších více než 200 partnerů významných značek programu VIP PREMIUM RB CLUB. Ten představuje nadstavbu standardního PREMIUM RB CLUBu. Držitel prémiové platební karty od Raiffeisenbank může čepat výhody u partnerů programů PREMIUM RB CLUB a VIP PREMIUM RB CLUB zároveň.

JAK JEDNODUŠE VYUŽIJETE VÝHOD?
  • Na zadní straně Vaší platební karty zjistíte typ programu (PREMIUM RB CLUB/VIP PREMIUM RB CLUB).
  • Logo programu na Vaší platební kartě umožňuje využívat výhody a slevy u všech obchodních partneru programu PREMIUM RB CLUB. Všechna obchodní místa, která jsou součástí programu, jsou označena nálepkou programu.
  • Před placením upozorněte personál na platbu kartou od Raiffeisenbank a požádejte o slevu či jiný benefit.
  • U rezervace ubytování nebo na e-shopu se řiďte pokyny uvedenými v popisu výhody nebo slevy.
PODMÍNKY ČERPÁNÍ VÝHOD U PARTNERŮ PREMIUM RB CLUB
  • Sleva může být čerpána pouze oprávněným držitelem RB platební karty.
  • Pokud není stanoveno jinak, jednotlivé slevy se nevztahují na e-shop, na již zlevněné zboží, na zboží ve výprodejích, na polední menu v restauracích, na speciální akce nebo balíčky a nelze je kombinovat s jinými slevami.