Co je program PREMIUM RB CLUB

PREMIUM RB CLUB je široká síť partnerských obchodů, kde při platbě kreditními kartami a vybranými debetními kartami od Raiffeisenbank čerpáte slevy a výhody po celé ČR z oblasti gastronomie, nakupování, módy, zdraví a péče o tělo, cestování, sportu, e-shopů a dalších. Podívejte se na krátké video a zjistěte, jak jednoduše najdete partnery ve Vašem okolí.

 
 
 

PREMIUM RB CLUB

Zajímavé slevy na více než 1 800 obchodních místech po celé ČR

VIP PREMIUM RB CLUB

Všechny slevy a výhody z programu PREMIUM RB CLUB

Navíc exkluzivní benefity u více než 200 partnerů významných značek

Jak to funguje

 • 1.

  Pořiďte si kartu od Raiffeisenbank

  Sjednat si kartu můžete online z pohodlí domova. S kreditními kartami (a vybranými debetními kartami) automaticky získáte členství v programu PREMIUM RB CLUB nebo VIP PREMIUM RB CLUB.

  SJEDNAT ONLINE
 • 2.

  Vyberte si slevu z nabídky našich partnerů

  Na výběr máte více než 1 800 obchodních míst po celé České republice, díky kterým ušetříte až 30 % z ceny nákupu. Přehled aktuálních slev

 • 3.

  Plaťte kartou u vybraného partnera

  Před placením upozorněte personál na platbu kartou od Raiffeisenbank a požádejte o slevu či jiný benefit. U rezervace ubytování se řiďte pokyny uvedenými v popisu výhody nebo slevy.

Staňte se partnerem programu

Využijte možnost propagovat svoji značku a získat nové zákazníky. Nabídněte nám zajímavý benefit pro držitele kreditních karet Raiffeisenbank a staňte se partnerem programu PREMIUM RB CLUB nebo VIP PREMIUM RB CLUB.

Co s námi získáte

 • Nové komunikační kanály - budeme vaše nabídky po celou dobu spolupráce komunikovat našim klientům, a to jak v rámci pravidelných komunikačních kanálů (např. výpisy z účtu), tak i v rámci jednorázových akcí a kampaní.
 • Příležitost získat nové klienty s vysokým kupním potenciálem a loajálnější stávající klienty - vyšší průměrná hodnota jednoho nákupu.
 • Zvýšení povědomí o vaší obchodní značce (brand awareness), a to nejen v Praze a velkých městech, ale i na regionální úrovni.
 • Pravidelný reporting nákupního chování klientů ve Vašich obchodech, na jehož základě lze zacílit speciální nabídku.

 

V případě, že máte zájem stát se partnerem programu PREMIUM RB CLUB, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu premiumrbclub@rb.cz.